AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

Batoh 30l US Army - taktický vojenský na přežití - BR6303

4 hodnocení
Značka: Survival

Taktický batoh používaný v armádě. Batoh je vybaven dvěma velkými komorami a dalšími malými kapsami. Ideální pro přežití, pěší turistiku v horách na kole nebo pro každodenní městské použití. Zesílené švy v namáhaných místech. Nepromokavý.

Dostupnost Skladem-ihned k odeslání
Kód: BR6303
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Batoh 30l US Army - taktický vojenský na přežití - BR6303
4 hodnocení
Značka: Survival
Batoh 30l US Army - taktický vojenský na přežití - BR6303
Akce
Garance nejnižší ceny
Garance nejnižší ceny
Výdejní místo
Výdejní místo
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Slevový program
Slevový program
4,0 4 hodnocení

Vojenský batoh 30l zelený

Taktický batoh používaný v armádě. Batoh je vybaven dvěma velkými komorami a dalšími malými kapsami. Ideální pro přežití, pěší turistiku v horách na kole nebo pro každodenní městské použití. Zesílené švy v namáhaných místech. Nepromokavý.

 • 30L - batoh se skládá z 5 přihrádek. Hlavní oddíl má zip natažený až na dno, což výrazně usnadňuje balení i vyjímání věcí . Uvnitř je menší kapsa na zip a síťová přepážka. Druhá velká komora uvnitř má dvojitou malou kapsu se všitým okem a 2 přihrádkami. Vnější horní kapsa. Vnější dno, větší kapsa - uvnitř je dvojitá malá kapsa s našitým pletivem s 5 přihrádkami. Na vnější straně batohu je uzavřená přepážka na suchý zip, která je ideální pro přenášení hydratačního systému - pitné vody.
 • RYCHLÝ RELEASE SYSTÉM PRO BALENÍ - batoh má nosný systém, který se skládá z profilovaných popruhů s rychloupínací přezkou, je praktickým řešením a slouží k okamžitému upuštění batohu . Rovnoměrné nastavení profilovaných ramenních popruhů, hrudního popruhu a bederního pásu , které lze oddělit - je odpovědné za uvolnění páteře a ramen při nošení batohu - celá hmotnost je zaměřena na boky .   Popruhy PALS se používají na přední straně batohu a na ramenních popruzích , které umožňují připojení zařízení do systému MOLLE - to umožňuje instalaci dalších kapes .
 • ÚPLNÉ NASTAVENÍ - boční stěny, spodní část batohu a jeho horní část mají nastavitelný popruh připevněný přezkou - používá se ke kompresi batohu. Zkrácení popruhů batohu vám umožní jej vyrovnat, např. Když je hlavní prostor prakticky prázdný a naplní se pouze menší kapsy . Nastavitelné popruhy mohou být také užitečné při upevňování přepravovaného zařízení, např. Pěnových polštářků, stanu atd.
 • UPEVNĚNÍ - záda a rovnátka jsou vyztuženy, jsou pokryty mřížkou, která propouští vzduch, do značné míry také tlumí vibrace - to je zvláště důležité při dlouhých cestách. Batoh je vyroben z odolného, vodotěsného materiálu, odolný proti roztržení a tření . Uvnitř byl potažen gumou, která jej chrání před pronikáním vody.

 • SPECIFIKACE - barva: zelená; materiál: nylon 600D polyester; kapacita: 30l; rozměry (délka / šířka / výška): 20/29 / 45 cm; nastavená hmotnost: 0,76 kg.

SPECIFIKACE

 • barva: černá / zelená / béžová
 • materiál: 600D nylon / polyester
 • kapacita: 30l
 • rozměry (délka / šířka / výška): 20 / 29 / 45 cm
 • nastavená hmotnost: 0,76 kg

30l vojenský / přežití batoh je model, který umožňuje perfektní fit pro každého! Ideální pro výlety do hor, ale nejen, batoh se používá také pro každodenní použití, např. Do školy. Byl vyroben z odolného, vodotěsného materiálu, odolný proti roztržení a tření. Batoh má rukojeť, která umožňuje pohodlné nošení.

Boční stěny, spodní část batohu a jeho horní část mají nastavitelný popruh připevněný přezkou - používá se ke kompresi batohu a přesněji ke snížení jeho kapacity s ohledem na obsah. Zkrácení popruhů batohu vám umožní jej vyrovnat, např. Když je hlavní oddíl prakticky prázdný a naplní se pouze menší kapsy. To vám umožní udržovat stabilitu batohu a výrazně ovlivňuje jeho používání. Nastavitelné popruhy mohou být užitečné také při upevňování přepravovaného zařízení, např. Bundy, pěnové podložky, stany, maskovací sítě atd. Ztužidla mají také kovové kroužky, které vám umožní připojit např. Kompas atd.

Komfort a pohodlí při používání je také ovlivněno ventilační sítí umístěnou na zádech - zajišťuje nejen vynikající větrání, ale také zaručuje tuhost batohu, snižuje vibrace, což je zvláště důležité při dlouhých cestách.

Batoh má podpůrný systém, který se skládá z profilovaných popruhů s rychloupínací přezkou , je praktickým řešením a slouží k okamžitému upuštění batohu. Rovnoměrné nastavení profilovaných ramenních popruhů, hrudního popruhu a bederního pásu , které lze oddělit - je odpovědné za uvolnění páteře a ramen při nošení batohu - celá hmotnost je zaměřena na boky.

5 KOMOR

 • hlavní komora, uvnitř je menší kapsa na zip a přepážka ze síťoviny
 • druhá velká přihrádka, uvnitř je dvojitá malá kapsa s našitým pletivem se 2 přihrádkami
 • vnější horní kapsa
 • vnější dno, větší kapsa - uvnitř je dvojitá malá kapsa s našitým pletivem s 5 přihrádkami
 • zadní přepážka na suchý zip

Hlavní oddíl má zip natažený až na dno , což výrazně usnadňuje balení i vyjímání věcí.

Dva hlavní oddíly se vejdou do spacáku, materiálu, oblečení a přepážky ze sítě je ideální pro ukládání map a různých poznámek . Pro přenášení menších věcí, které jsou „po ruce“, budou fungovat menší kapsy na přední straně batohu. Umožní vám ukládat zařízení, jako je fotoaparát, fotoaparát, telefon, dokumenty a klíče. Na vnější části batohu je suchý zip uzavřený oddíl, který je ideální pro přenášení hydratační systém - pitnou vodu.

Hlavní komora je uzavřena dvojitým zipem , každý ze zipu má pohodlný jezdec, díky kterému je zapínání a otevírání hladké. Popruhy PALS se používají na přední straně batohu a na ramenních popruzích , které umožňují připojení zařízení do systému MOLLE - to umožňuje instalaci dalších kapes. K batohu je zdarma připojen batoh - štítek, který lze připevnit suchým zipem na přední straně batohu.

Military taktický Military Survival Batoh 30l Z
 
 
Military Tactical Military Survival Batoh 30l Z EAN 5902802913005

30l vojensko-survival batoh je model, který umožňuje perfektní padnutí pro každého! Ideální na výlety do hor, ale nejenom, batoh využijete i na každodenní nošení, například do školy. Byl vyroben z odolného, ​​voděodolného materiálu, odolného proti roztržení a oděru.  Batoh má madlo, které umožňuje pohodlné přenášení.

Military Tactical Military Survival Batoh 30l Z Hloubka (krátká strana) 20 cm
Military Tactical Military Survival Batoh 30l S objemem 20-40l

Boční stěny, dno batohu a jeho horní část mají nastavitelný popruh se zapínáním na přezku - slouží ke stlačení batohu , přesněji ke snížení jeho kapacity s ohledem na obsah. Zkrácení popruhů batohu umožňuje jeho zploštění, například když je hlavní komora prakticky prázdná a plní se jen menší kapsy. To umožňuje batohu zůstat stabilní a výrazně ovlivňuje jeho použití. Nastavitelné popruhy se mohou hodit i při uchycení přenášeného vybavení, např. bundy, karimatky, stanů, maskovacích sítí apod. Postroj má také kovové kroužky, které umožňují připevnit např. kompas apod.

Na komfort a pohodlí používání má vliv i  ventilační síťovina na zádech  -  zajišťuje nejen skvělé odvětrávání, ale také zaručuje tuhost batohu, snižuje vibrace,  což je důležité zejména při dlouhých cestách.

 

Military Tactical Military Survival Backpack 30l Z Kód výrobce 8916

výhody:

  Prodyšná síťovina

✓  Úplné seřízení

✓  Prostorný

  Vodotěsný (pogumovaný vnitřek komor)

  Uvnitř jsou další kapsy.

  Nastavitelné podvazky

✓  Rychloupínací systém

  Bederní pás pro bezpečné držení.

  5 komor

  Odolné přezky

  Modulární systém MOLLE / pásky PALS

✓  Jednoduchá oprava

Batoh má nosný systém, který tvoří profilované ramenní popruhy s rychloupínacími přezkami , je to praktické řešení a slouží k okamžitému shození batohu. O stabilní transport se  stará plynulé nastavení profilovaných ramenních popruhů, hrudního popruhu a bederního pásu , který lze odepnout  - pás umožňuje odlehčit páteři a ramenům při nošení batohu - veškerá váha je soustředěna na boky.

5 KOMOR

 • hlavní komora, uvnitř je menší kapsa na zip a síťovaná přepážka
 • druhá velká komora, uvnitř je malá dvojitá kapsička s našitou síťovinou se 2 přihrádkami
 • horní vnější, malá kapsa
 • vnější spodní, větší kapsa - uvnitř je všitá malá dvojitá kapsička se síťovinou s 5 přihrádkami
 • Zadní přihrádka na suchý zip
Military Tactical Military Survival Batoh 30l Z Dominantní barva je khaki

Hlavní komora má zip protažený až na dno , což výrazně usnadňuje balení i vyndávání věcí. Dvě hlavní přihrádky pojmou spací pytel, proviant, oblečení a síťovaná přihrádka bude ideální pro uložení map a různých poznámek . Menší kapsy v přední části batohu dobře poslouží pro přenášení menších předmětů, těch, které jsou potřeba „po ruce“. Umožní vám uložit vybavení jako fotoaparát, fotoaparát, telefon, ale i doklady a klíče. Na vnější straně batohu je přepážka na suchý zip, která se skvěle hodí pro přenášení  hydratačního systému  - pitné vody. Hlavní komora se zapíná na dvojitý zip , každý zip má pohodlný zip, díky kterému je zavírání a otevírání plynulé. Na přední straně batohu a na ramenních  popruzích jsou použity pásky PALS ,  které umožňují uchycení vybavení v systému MOLLE - to umožňuje instalaci dalších kapes.

Batoh má ZDARMA - štítek - samolepka připevnitelná suchým zipem na přední stranu batohu.

Military Tactical Military Survival Backpack 30l Z Doplňkové funkce bederní pás hrudní popruh voděodolný s klopou

1. VYZTUŽENÝ A NASTAVITELNÝ POPRUH

2. ZAJIŠTĚNÍ NA ZÁPADKY

3. VNĚJŠÍ KAPSA

4. ZAPÍNÁNÍ NA ZIPY

Military Tactical Military Survival Backpack 30l Z Název barvy výrobce Green Khaki
Military taktický Military Survival Batoh 30l Z
Military Tactical Military Survival Batoh 30l značky Iso Trade
Military taktický Military Survival batoh 30l s výškou 45 cm
30L vojenský taktický vojenský batoh pro přežití s ​​modelem 30l terénní batoh Černá khaki poušť
Military Tactical Military Survival Batoh 30l Z Dominantní barva je khaki
30L vojenský taktický vojenský batoh pro přežití s ​​modelem 30l terénní batoh Černá khaki poušť
Vojenský taktický batoh Military Survival 30l Z Pohlaví chlapec dívka žena muž
Military Tactical Military Survival Batoh 30l Z Hloubka (krátká strana) 20 cm
Military Tactical Military Survival Backpack 30l Z Kód výrobce 8916

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: