AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

Patpet 776 elektronický výcvikový obojek - vysílač+přijímač - pro 1 psa - BR3129

Neohodnoceno
Značka: Patpet

Patpet 776 je voděodolný výcvikový obojek s dosahem až 1.000 m pro všechna plemena psů od 8 kg do 90 kg váhy. Je vhodným asistentem výcviku pro psí nadšence, psovody i profesionální kynology. Elektronický obojek Patpet disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impulzem v 99 úrovních intenzity. 

Dostupnost Skladem-ihned k odeslání
Kód: BR3129
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH
Patpet 776 elektronický výcvikový obojek - vysílač+přijímač - pro 1 psa - BR3129
Neohodnoceno
Značka: Patpet
Garance nejnižší ceny
Garance nejnižší ceny
Výdejní místo
Výdejní místo
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Slevový program
Slevový program

Patpet 776 je voděodolný výcvikový obojek s dosahem 1.000 m pro všechna plemena psů od 8 kg do 90 kg váhy.

Je vhodným asistentem výcviku pro psí nadšence, psovody i profesionální kynology. Elektronický obojek Patpet disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impulzem v 99 úrovních intenzity. Patpet 776 je voděodolný výcvikový obojek s dosahem 1000 m pro všechna plemena psů od 8 kg do 90 kg váhy. Je vhodným asistentem výcviku pro psí nadšence, psovody i profesionální kynology. Elektronický obojek Patpet disponuje funkcemi zvuk, vibrace a impulzem v 99 úrovních intenzity. Výcvik lze rozšířit až pro 3 psy zároveň. Nabízí jednoduché ovládání, takže pro každou funkci naleznete samostatné tlačítko. Dohlížejte s výcvikovým obojkem Patpet 776 spolehlivě na bezprizorní dovádění nebo zabraňte bezhlavému útěku psa za zvěří! S obojkem Patpet 776 snadno zvládnete zajistit psího cvičence v široké škále situací na vzdálenost až 1000m. Krotit s ním zvládnete až 3 psy a z dozoru je neztratíte ani ve tmě!

S výcvikovým obojkem Patpet 776 uvítáte možnost využití 3 druhů korekcí. Vibrace, zvuk a impuls, který je možné nastavit v 99 úrovních intenzity. Díky tomu je obojek vhodný jak pro malé, tak pro velké psy. Hlavní výhodou jsou gumové krytky, které jsou umístěné na kontaktních bodech. Díky tomu je obojek velmi šetrný a vhodný i pro plemena jako je naháč nebo psy, které jsou citlivé či náchylné k vyrážkám. Elektronický obojek pro psy Patpet 776 využívá technologii plovoucích kódů. Signál mezi vaším vysílačem a přijímačem tak nebude narušen jiným zařízením. Intenzivní osvětlení LED na obojku psa, neztratí vašeho společníka ani ve tmě. Výcvikový obojek psů Patpet 776 je pouze voděodolný. Lze jej používat v mírném dešti, ale nesmí dojít k ponoření.  PatPet 776 je vhodný i pro malá ale i pro větší plemena. Dosah tohoto obojku je až 800 metrů. Vysílač je dobíjecí a pro každou funkci má své tlačítko. Přijímač disponuje gumovými elektrodami, které jsou šetrné ke kůži psa. Navíc můžete na přijímači dálkově zapnout LED osvětlení, díky kterému lze lokalizovat vašeho psa i ve tmě.
Vysílač i přijímač jsou opatřeny dobíjecím akumulátorem. Rychlost dobití zaznamenává 2 hodiny do plného dobití.  V pohotovostním režimu potom setrvá po dobu 14 dnů. Patpet 776 disponuje kvalitním podsvíceným LCD displejem, díky kterému je vhodný i pro výcvik v noci. Na displeji máte ukazatele síly korekce, stav nabití baterie a ukazatel zvoleného psa. Výcvikový obojek psů Patpet 776 je pouze voděodolný s označením ochrany IPX5. Lze jej používat pouze ve slabém dešti, dlouhodobější pobyt ve vodě a potápění ovšem není možné. Obojek je tak ideální volbou spíše pro základní použití, nikoli ale pro výcvik psů ve vodě.

 

Váha a rozměry:

Ovladač: šířka – 4,3 cm; výška – 8,5 cm; hloubka 1,5 cm. Přijímač: šířka - 4,8 cm; výška - 3,2 cm; hloubka 2,4 cm 
Nastavitelný plastový obojek je pohodlný pro vašeho psa při nošení a vhodný pro téměř všechny typy psů různé velikosti a rasy. Komfortní pro obvod krku 20 – 65 cm.

Obojek je pro vašeho psa bezpečný . Díky silikonovým potahům se nemusíte bát, že obojek vytvoří na pokožce vašeho mazlíčka oděrky nebo podráždění. Obojek je určen pro malé i velké psy díky svým malým rozměrům a nízké hmotnosti. Použití obojku ve vodě nemá žádné kontraindikace, protože je voděodolný.

ELEKTRICKÝ VÝCVIKOVÝ OBLÉMEK PILOT 800M Hmotnost produktu s individuálním balením 0,292 kg

Jedním dálkovým ovladačem můžete vycvičit 3 psy , pro výcvik více než jednoho zvířete si stačí dokoupit další přijímač. Výrobek se velmi snadno používá, díky čemuž je proces propojení přijímačů s dálkovým ovládáním velmi rychlý a snadný. Díky vestavěné svítilně v dálkovém ovladači můžete svému mazlíčkovi ukázat místo, kam se může vrátit.

ELEKTRICKÝ VÝCVIKOVÝ OBLÉM PRO PSA 800M DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ Kód výrobce 19317
ELEKTRICKÝ VÝCVIKOVÝ OLÍMEK PILOT 800M PILOT Aplikace univerzálního výcviku

POPIS VÝROBKU:

1. Anténa

2. Svítilna

3. Elektrický impuls

4. Tlačítko úrovně "-".

5. Změňte kanál

6. Vibrační tlačítko

7. Zvukový signál

8. Tlačítko úrovně "+"

9. Tlačítko ZAP/VYP svítilny

10. Port pro pilotní nabíjení

11. Svítilna

12. Kontaktní místa

13. Nakládací port límce

14. Tlačítko ON / OFF

15. Silikonové kryty

16. Úroveň výkonu

17. Zvukový režim

18. Vibrační režim

19. Režim elektrického impulsu

20. Úroveň nabití

21. Kanál 1

22. Kanál 2

23. Kanál 3

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

✅ Vysoce kvalitní zpracování

 Nastavitelný límec (maximální délka límce 70 cm)

✅ Očka na opasku po 1 cm

✅ Dosah: až 1.000m

✅ Vlastnosti: světlo, zvuk, vibrace a elektrický impuls

 Pulzní ovládání

 LED svítilna

✅ Počet podporovaných přijímačů: 3

 Vodotěsné

 Světlo

✅ Rozměry přijímače: 3,5 cm x 3 cm x 6 cm

✅ Rozměry dálkového ovladače: 14 cm x 4,5 cm x 1,5 cm

✅ Hmotnost přijímače: 65g

✅ Barva: černá

 

ELEKTRICKÝ VÝCVIKOVÝ OBLÉMEK 800M PILOT Značka Verk Group
ELEKTRICKÝ VÝCVIKOVÝ Obojek 800M PILOT Obchodní název Výcvikový obojek

SET OBSAHUJE:

☑️ Ovladač

☑️ Přijímač

☑️ Obojek

☑️ Silikonové překryvy

☑️ Testovací LED

☑️ USB nabíječka

☑️ Nabíjecí kabel

☑️ Manuál

☑️ Balení

ELEKTRICKÝ VÝCVIKOVÝ OBLÉMEK PILOT 800M Velikost psa všech plemen

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro mazlíčky
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty