Hvězdný projektor, hudební box, noční LED lampa pro děti 3v1 MAXY - BR7398

Neohodnoceno
Značka: Maxy

Noční lampa 3 v 1 - tento okouzlující doplněk je kombinací 3 nezbytných zařízení, které by měly být v každém dětském pokoji: noční lampa, projektor a hudební skříňka. 

Dostupnost Skladem-ihned k odeslání
Kód: BR7398
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Hvězdný projektor, hudební box, noční LED lampa pro děti 3v1 MAXY - BR7398
Neohodnoceno
Značka: Maxy
barva c 1
Výprodej !!
Garance nejnižší ceny
Garance nejnižší ceny
Výdejní místo
Výdejní místo
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Slevový program
Slevový program

Noční lampa 3 v 1 - tento okouzlující doplněk je kombinací 3 nezbytných zařízení, které by měly být v každém dětském pokoji: noční lampa, projektor a hudební skříňka. 

Jeho zaoblené tvary a hladké hrany umožní bezpečné umístění lampy do dětského pokoje bez rizika, že si dítě například řízne prst. Celá je vyrobena z plastu, díky čemuž je odolná a nerozbije se.

Multifunkční projektor má až 4 provozní režimy. Vydává zvuky zvířat jako žába, pták, racek, vážka a zvuky přírody, například: les za soumraku, potok, déšť, vodopád. Zařízení dokáže přehrát i lehké melodie klavíru: jarní květiny, vzpomínky na dětství, malé hudební dítě a až 8 různých uspávanok. To vše je možné změnit jedním tlačítkem na mimořádně snadno použitelném panelu.

Noční svítidlo má zabudovaný časovač, díky kterému nemusíme vstupovat do dětského pokoje, abychom ho při usínání vypnuli. Musíte jen stisknout tlačítko s malovaným budíkem. Jedno stlačení je 30 minut, dvě stlačení jsou 60 minut a třetí stisk obnoví nastavení časovače.

Díky této lampě bude Vaše dítě klidně spát. Relaxační zvuky, hvězdy svítící na strop a stěny a písně příjemné pro ucho ho přinutí usnout rychle a bez problémů. Zajímavou funkcí je také možnost nahrávání hlasu. Pokud potřebujete nechat své dítě přes noc u někoho jiného, ​​můžete zaznamenat, jak zpíváte, do jedné z uspávanok. Díky tomu dítě po probuzení slyší váš hlas.

Technické údaje - barva: vícebarevná; materiál: plast; počet režimů: 4; hlasový záznam: ano; projektor: ano; hudební skříňka: ano; napájení: 3xAA baterie (nejsou součástí balení); rozměry (šířka / výška): 18/14 cm; hmotnost: 0,33 kg;

SPECIFIKACE

  • barva: vícebarevná
  • materiál: plast
  • počet režimů: 4
  • hlasový záznam: ano
  • projektor: ano
  • pozitivní: ano
  • Napájení: 3xAA baterie (není součástí balení)
  • rozměry (/šířka/výška): 18/14 cm
  • hmotnost: 0,33kg
  • hmotnost balení: 0,52kg
Projektor Stars Night Light Star LED Melodies Brand Iso Trade
Hvězdný projektor Night Light Star LED melodie

3 v 1

Lampa plní až 3 praktické funkce. Může sloužit jako hudební box, klid, osvětlení nebo jako projektor měsíce a hvězdy v různých možnostech a barevných variantách.

Hvězdný projektor Noční světlo Hvězda LED Melodie Délka /Výška 14 cm

KLIDNÝ SPÁNEK VAŠEHO DÍTĚTE

Dětská noční lampa s projektorem je praktickým gadgetem a zároveň skvělým nápadem, jak zúžit večer nebo dobrý noční spánek. Zařízení pomůže uklidnit dítě a dát ho do příjemné, blažené nálady, která poskytuje pocit bezpečí a klidného spánku. Kromě toho lampa hraje vzdělávací roli. Může inspirovat "malé vědce" a povzbudit je, aby se dozvěděli o vesmíru.

SNADNÉ POUŽITÍ

Projektor má snadno použitelný ovládací panel, pomocí kterého můžeme měnit režimy, měnit nebo ztlumovat zvuky, nahrávat hlasy a měnit skladby a zvukové efekty.

Projektor se schopností upravit nastavení jistě vzbudí zájem dítěte a podpoří opakované hraní. Použití produktu je čistá zábava.

Hvězdný projektor Night Light Star LED Melodies Hmotnost produktu s jednotkovým balením 0,52 kg
Hvězdný projektor Night Light Star LED Melodies Hmotnost produktu s jednotkovým balením 0,52 kg

ZÁBAVA

Projektor se schopností upravit nastavení jistě vzbudí zájem dítěte a podpoří opakované hraní. Použití produktu je čistá zábava. Nepochybně to bude užitečné pro všechny děti, které se zajímají o hvězdná témata, stejně jako pro ty, kteří se bojí tmy. Lampa je ve tvaru koule, na které jsou zvířata a hvězdné motivy.

SAME +++

Kouzlo projektoru lze použít s bateriemi AA, které nejsou součástí balení. To je skvělé řešení, protože hračku lze použít kdekoli. Lampa je lehká a malá, což znamená, že ji lze snadno skladovat i snadno přepravovat. Jedinečná lampa s projektorem je fantastickým dárkem pro různé příležitosti. Potěší a usměje každé batole. Doporučeno stejně pro dívky a chlapce. Okouzlující produkt bude ideální pro soukromé použití doma, stejně jako vybavení pro mateřské školy, dětská nemocniční oddělení a pečovatelská a vzdělávací zařízení.

Projektor Stars Night Light Star LED Melodies Napájen baterie
Star Projector Night Light Star LED Melodies Hero další

OVLÁDACÍ PANEL

1. ZAPNUTO/VYPNUTO -

2. ZTLUMENÍ

3. ZMĚNA REŽIMŮ

a. jedním stisknutím přehrajete zvuk zvířat

b. dvakrát stiskněte tlačítko, abyste přehráli zvuk přírody

c. třikrát stiskněte tlačítko pro přehrávání zvuku klavíru

d. čtyřikrát stiskněte, abyste znovu vytvořili ukolébavky

4. ZPĚT

5. NAHRÁVÁNÍ/PŘEHRÁVÁNÍ

a. stisknutím nahrajete/přehráte zvuk (po nahrání se přehraje třikrát)

6. DALŠÍ

7. ČASOVAČ

a. Stisknutím tlačítka hodin nastavte projektor tak, aby se automaticky vypnul 30 nebo 60 minut po nastavení (jednou a dvakrát). Dalším stisknutím časovače vypnete.

8. STISKNĚTE

9. ZMĚNA BARVY PROJEKTORU

Hvězdný projektor Noční světlo Hvězda LED Melodies Thread Type Integrovaný LED zdroj
Projektor Stars Night Light Star LED Melodies Gender Boys
Projektor Stars Night Light Star LED Melodies Napájen baterie
Hvězdný projektor Night Light Star LED Melodie Kód výrobce 11212 pro děti

Doplňkové parametry

Kategorie: Sport, krása & zdraví
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: