Ohřívač parafínového vosku 100W s příslušenstvím Beautylushh 8850, bílá MAXY - BR7238

Neohodnoceno
Značka: Maxy

Parafínový ohřívač MAXY o objemu 400 ml je velmi vhodný zejména pro ruce a depilaci. Parafínový vosk obsahuje vitamíny, kolagen, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter. Ohřívač s termostatem na vosky v plechovce, depilační vosky zrnka, a další.

Dostupnost Skladem-ihned k odeslání
Kód: BR9112
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Ohřívač parafínového vosku 100W s příslušenstvím Beautylushh 8850, bílá MAXY - BR7238
Neohodnoceno
Značka: Maxy
Garance nejnižší ceny
Garance nejnižší ceny
Výdejní místo
Výdejní místo
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Slevový program
Slevový program

Parafínový ohřívač MAXY o objemu 400 ml je velmi vhodný zejména pro ruce a depilaci. Parafínový vosk obsahuje vitamíny, kolagen, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter.

Depilační ohřívač s plechovou vaničkou o objemu 400 ml. Je vhodný zejména pro ohřev cukrové pasty, ale stejně tak je možné jej využít pro rozehřátí samostržných vosků. Součástí sady je 500g vosků, pásky a dřevěné stěrky. Ohřívač s termostatem na vosky v plechovce, depilační vosky zrnka, a další.

 • NEJVĚTŠÍ SET NA TRHU! - sada obsahuje celou sadu potřebnou k provedení depilace - nemusíte již nic dokupovat ! Sada obsahuje ohřívač 100W, 100 proužků, 10 tyčinek a 5 balení 100g tvrdého vosku s různými aromaty.
 • REGULACE TEPLOTY  - ohřívač má plynulou regulaci teploty; rychle zahřeje vosk a díky víku udržuje stálou teplotu.
 • 2  METODY DEPILACE - inovativní metoda bez šmouh pomocí tvrdého vosku, která nevyžaduje použití proužků. Tento typ epilace je určen pro osoby, které s depilací voskem začínají a mají citlivou pokožku. A tradiční proužková metoda  s použitím měkkého vosku (není součástí balení), tento typ epilace je určen pro lidi, kteří již měli kontakt s voskovou epilací a již nemají citlivou pokožku.
 • OPAKOVATELNÉ PÁSKY VISKÓZY - proužky jsou vyrobeny z kvalitního, měkkého a velmi odolného fleecu (~ 80 g / m2); každý z nich lze použít až 8krát během jednoho ošetření .
 • SPECIFIKACE - výkon topidla: 100W; napětí: 220-240V; 50-60Hz; aplikace: tvrdý vosk (součástí balení) / plechovka od vosku; voskový materiál: přírodní pryskyřice, včelí vosk; materiál tyčinek: dřevěné; rozměry ohřívače (délka / šířka / výška): 18/18 / 13,5cm; délka kabelu: 100cm; délka tyčinek: 15 cm; rozměry popruhů (délka / šířka): 19 / 6,5 cm; hmotnost sady: 1,25 kg; hmotnost s obalem: 1,4 kg.

SPECIFIKACE

 • výkon topidla: 100W
 • napětí: 220-240V; 50-60Hz
 • použití: tvrdý vosk (součástí balení) / plechovka od vosku
 • voskový materiál: přírodní pryskyřice, včelí vosk
 • materiál tyčí: dřevo
 • rozměry ohřívače (délka / šířka / výška): 18/18 / 13,5 cm
 • délka kabelu: 100 cm
 • délka tyčinek: 15 cm
 • rozměry popruhů (délka / šířka): 19 / 6,5 cm
 • hmotnost sady: 1,25 kg
 • hmotnost s obalem: 1,4 kg

ZAHRNUTA

 • ohřívač vosku
 • miska na tvrdý vosk
 • 100 proužků
 • 10 tyčinek
 • 5x100g vosku
Ohřívač vosku Tvrdý vosk 500g tyčinky proužky Kód výrobce Sada pro plechovku a 5x vosk + 100 proužků

Každá žena sní o dokonale hladkém těle, mnoho z nich se rozhodne pro  epilaci voskem.  Spočívá v mechanickém vytrhávání chloupků pomocí vosku; chloupek se vytrhne i s kořínkem a samotná úprava přináší oproti klasickému holení dlouhotrvající výsledky.

RYCHLÝ ZPŮSOB K DEPILACI

Díky depilaci voskem se rychle a jednoduše zbavíte chloupků z celého těla! Nezapomeňte, že den před procedurou byste neměli používat saunu a solárium. Dva týdny před zákrokem byste se neměli holit, protože vosk „nechytá“ krátké chloupky.

SNADNÉ POUŽITÍ

Ohřívač má plynulou regulaci teploty; rychle zahřeje vosk a díky víku udržuje stálou teplotu. Výrobek má kontrolní diodu , při dosažení zvolené teploty nás o tom dioda informuje zhasnutím; je to skvělá pomoc. Ohřívač nevyžaduje neustálou kontrolu, zda je vosk již rozpuštěný.

SPECIÁLNĚ NAVRŽENÉ VÍKO

Sada navíc obsahuje víko , které zajišťuje stabilní teplotu a chrání před nečistotami.

Na víku jsou 3 otvory , které zajišťují odvod přebytečné páry

NAŠE SET JE NEJVĚTŠÍ NA TRHU!

Sada obsahuje veškeré vybavení potřebné k provádění epilace – nic dalšího nepotřebujete!

Ohřívač vosku Tvrdý vosk 500g Tyčinky Proužky Hmotnost produktu s individuálním balením 1,4 kg

ZAHRNUTA

Sada obsahuje:

 • 100W ohřívač
 • 100 proužků
 • 10 tyčinek
 • 5 balení po 100g vosku s jinou vůní
Ohřívač vosku Tvrdý vosk 500g Tyčinky Proužky Hmotnost produktu s individuálním balením 1,4 kg

2 ZPŮSOBY DEPILACE

SOFT WAX - proužková epilace

Jedná se o klasický způsob epilace. Vosk zahřejeme a přiložíme na kůži. Přiložte fleecové proužky, přitiskněte je ke kůži a rychlým – energickým pohybem vosk z kůže odtrhněte.

→ typ epilace je určen pro osoby, které již byly s epilací v kontaktu, nemají citlivou pokožku a jejich chloupky nejsou pevné.

→ měkký vosk je ideální pro epilaci méně citlivých částí těla: nohou, paží, zad, hýždí, ale i citlivějších: bikiny, podpaží.

 ZPŮSOB POUŽITÍ - vosk vložte v plechovce (není součástí balení) do ohřívače a počkejte, až se rozpustí do tekuté formy. Pomocí špachtle naneste na vybranou část těla – vosk by neměl být příliš horký, aby si nezpůsobil popáleniny. Proužek přilepíme a poté rázným pohybem vosk rozbijeme. Po depilaci by měly být zbytky vosku odstraněny olejem a poté navlhčeny hydratačním krémem.

HARD WAX - epilace bez pruhů

Inovativní metoda, která nevyžaduje použití popruhů. Nalijte vosk do ohřívače. Rozpuštěný vosk by měl být aplikován na kůži ve stejném směru, ve kterém vlasy rostou; vosk na něm ztuhne a vytvoří 'sádru'. Chloupky se vytahují jemně, protože vosk neulpívá na pokožce, ale taje se do chloupků. Bolest při zákroku je mnohem menší a podráždění je prakticky neviditelné.

→ typ epilace je určen pro osoby, které s epilací voskem začínají a mají citlivou pokožku

→ vosk je ideální pro odstranění chloupků v oblasti bikin, kníru, obočí, nosu, uší, trupu a zad.

 ZPŮSOB POUŽITÍ - vosk vložte do ohřívače a počkejte, až se rozpustí do tekuté formy. Pomocí špachtle naneste na vybranou část těla – vosk by neměl být příliš horký, aby si nezpůsobil popáleniny. Chvíli počkejte a pak

Ohřívač lze použít jak pro domácí použití, tak i v kosmetických salonech.

VYSOCE KVALITNÍ POPRUHY

Pásky jsou vyrobeny z kvalitního, měkkého a velmi odolného fleecu (~ 80 g / m2). Nezpůsobují podráždění pokožky, vosk dokonale přilne k pokožce, díky čemuž je epilace bezbolestná i v případě tmavých a silných chloupků. Dokonale harmonizují s jakýmkoli typem vosku nebo cukrové pasty, rozbíjejí je rovnoměrně a důkladně.

Navíc lze každý z proužků použít až 8x při jednom ošetření , takže můžete hodně ušetřit.

Ohřívač vosku Tvrdý vosk 500 g tyčinky proužky EAN 5900779933897

SLAVNÁ A CENĚNÁ ZNAČKA BEAUTYLUSHH

Naší kosmetické značce BEAUTYLUSHH již důvěřovaly tisíce žen po celém světě. Nečekejte proto s nákupem na poslední chvíli a NAKUPUJTE DNES!

Ohřívač vosku Tvrdý vosk 500g Tyčinky Proužky Hmotnost produktu s individuálním balením 1,4 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Sport, krása & zdraví
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: