Podložka pro děti na kreslení vodním perem MAXY - BR7451

Neohodnoceno
Značka: Maxy

Skvělá zábava pro nejmladší! Podložka na malování vodou s přiloženým zvláštním vodním perem (značkovačem) na malování.

Dostupnost Skladem-ihned k odeslání
Kód: BR7451
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Podložka pro děti na kreslení vodním perem MAXY - BR7451
Neohodnoceno
Značka: Maxy
9259 nafukovaci boxovaci pytel
Výprodej !!
Garance nejnižší ceny
Garance nejnižší ceny
Výdejní místo
Výdejní místo
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Slevový program
Slevový program

Je to tvůrčí zábava – vaše dítě totiž vůbec nemusí kreslit perem. Stejně dobře si může namočit ruce ve vodě a dělat pěkné otisky.

Skvělá zábava pro nejmladší! Podložka na malování vodou s přiloženým zvláštním vodním perem (značkovačem) na malování.
Podložka je univerzální – až vaše dítě domaluje, stačí počkat asi 5 minut, aby obrázek vyschl a zmizel. A můžeme si zase hrát od začátku.
Podložka se snadno udržuje v čistotě a snadno se uchovává.
Rozměry: 80 cm x 60 cm

VODNÍ PODLOŽKA + 2 PERA

  • NEPOŠKOZUJÍCÍ PERA  - díky použití speciálních, nešpinících vodních fixů , při hře nehrozí poškození oblečení, nábytku nebo místností.
  • BAREVNÁ, NEKONEČNÁ ZÁBAVA  - kouzelná pera lze mnohokrát naplnit vodou; po vysušení je podložka opět připravena ke hře; živé barvy přitahují pozornost dítěte a podporují opakovanou hru; rohož má pečlivě zakončené okraje a zajímavé potisky; umožňuje vytvářet kresby ve 4 odstínech: zelená, červená, oranžová a modrá.
  • SPECIFIKACE -  rozměry podložky (délka / šířka): 58 / 78 cm, hmotnost sady: 180 g, sada obsahuje podložku a 2 vodoznaky.
  • OVLIVŇUJE VÝVOJ DÍTĚTE  - podložka rozvíjí fantazii a podněcuje kreativitu; zlepšuje manuální dovednosti; používá se k učení kreslení, čísel, písmen, tvarů a barev; při hře ve skupině pozitivně působí na sociální a integrační dovednosti a učí vzájemné spolupráci.
  • VZDĚLÁVACÍ  - kreslící šablony jsou natištěny kolem podložky, takže se dítě může naučit kreslit napodobováním připravených tvarů. Rohož se snadno udržuje v čistotě a snadno se skladuje. Spodní strana podložky je voděodolná.

SPECIFIKACE:

  • materiál: plast
  • rozměry podložky (délka / šířka): 58 / 78 cm
  • hmotnost sady: 180g

ZAHRNUTA:

  • vodní podložka na kreslení
  • 2 vodoznaky
Velká podložka na kreslení do vody + 2 fixy Dítě 3+

Podložka na kreslení vodou je skvělým nápadem pro nejmenší, jak začít dobrodružství s malováním. Může inspirovat i budoucí malé talenty.

Díky použití speciálních, neznačkujících vodních fixů, při hře nehrozí riziko, že by si dítě malovalo podlahu, stěny nebo obličej. Nešpinící fixy zaručují, že po skončení hry bude čistý a uklizený. Nedostatek nepořádku šetří čas na úklid a zbytečné nervy. Kouzelná pera lze mnohokrát naplnit vodou, takže zábava nikdy nekončí. Po zaschnutí kresby obrazy zmizí a můžete kreslit znovu podle libosti! Podložky mohou používat i menší děti, pokud jim nedovolíme hrát si s ohrádkami, které obsahují malé části. Pod dohledem dospělého může dítě podložku používat např. tak, že si máčí ruce vodou a odráží tvary na podložce.

ROHOŽE NA SHOŘE LZE NATŘIT VODNÍMI PODLOŽKAMI. DNO PODLOŽKY JE VODEODOLNÉ.

Velká podložka na kreslení vody + 2 fixy Výška produktu 78 cm
Velká vodní podložka na kreslení a malování + 2 fixy Kód výrobce 6160 Vzdělávací pro děti

Rohož má atraktivní barevný vzhled. Podložka je rozdělena na 4 části stejné velikosti, které umožňují vytvářet kresby v odstínech zelené, červené, oranžové a modré. Kolem podložky jsou kresby, které může dítě sledovat. Podložka má nejen herní funkci, ale také učí a ovlivňuje vývoj dítěte. Rozvíjí představivost, podněcuje kreativitu a zlepšuje manuální zručnost.  Používá se k učení kreslení, ale je také nápomocný při učení čísel, písmen, tvarů a při učení barev. Při hře ve skupině pozitivně působí na sociální a integrační dovednosti a učí vzájemné spolupráci.

Podložka je lehká, šikovná a skládací, takže ji snadno vezmete na zahradu, do parku, do školky, ke kamarádovi či kolegovi, ale i na výlet či dovolenou. Spodní strana je voděodolná, takže ji můžete dát například na vlhkou trávu. Ve srolovaném stavu zabírá velmi málo místa, takže se snadno skladuje i v malé místnosti. Podložku lze použít jak pro samostatnou hru, tak s dospělými, i pro hru ve větší skupině. Podložka je ideální jako dárek pro chlapce i dívky. Určitě vykouzlí úsměv na mnoha tvářích!

Velká podložka na kreslení do vody + 2 fixy Pohlaví Chlapci Dívky
Velká vodní podložka na kreslení a malování + 2 fixy Materiál plast Ostatní
Velká podložka na kreslení vody + 2 značky Certifikáty, názory, schválení CE EN 71
Velká podložka na kreslení vody + 2 fixy Šířka produktu 58 cm
Velká vodní podložka na kreslení a malování + 2 značky Další hrdina
Velká podložka na kreslení vody + 2 značky ISO

Doplňkové parametry

Kategorie: Sport, krása & zdraví
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: