AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

Turistická přenosná kempová sprcha na 12V - BR7295

1 hodnocení
Značka: Maxy

Kempová sprcha je vhodná pro všechna místa, kde nemáte přístup k vodě - v kempu, ve stanu, u moře, po koupeli opláchněte slanou vodu - stačí pouze přístup k autozapalovači.

Dostupnost Skladem-ihned k odeslání
Kód: BR7295
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Turistická přenosná kempová sprcha na 12V - BR7295
1 hodnocení
Značka: Maxy
Garance nejnižší ceny
Garance nejnižší ceny
Výdejní místo
Výdejní místo
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Slevový program
Slevový program
5,0 1 hodnocení

Kempová sprcha je vhodná pro všechna místa, kde nemáte přístup k vodě - v kempu, ve stanu, u moře, po koupeli opláchněte slanou vodu - stačí pouze přístup k autozapalovači.

Je napájen 12V napětím - stačí jej zapojit do automobilové zástrčky a čerpadlo začne pracovat. Má také schopnost vyčistit a vyměnit filtr pouhým odšroubováním špičky. Neustálé čištění filtru pomáhá udržovat filtr v dobrém stavu a prodlužuje jeho životnost. Filtr zabraňuje vnikání nečistot, takže voda je čistá. Čerpadlo má hermeticky uzavřený spínač ZAP / VYP, který zabraňuje vniknutí vody do čerpadla a způsobuje poškození. Mikrotelefon má plynule nastavitelný regulátor proudu. Jednoduše posuňte posuvník na správné místo a přizpůsobte vzor postřiku vašim individuálním potřebám.
Sada se dodává s přísavkou pro snadnou montáž na auto, sklo nebo jiný hladký povrch.

PŘENOSNÁ TURISTICKÁ SPRCHA

 • EFEKTIVNÍ ČERPADLO  - sprcha využívá čerpadlo s vysokým výkonem 3,5 l / min. Stačí zapojit kabel do zásuvky automobilu. Má také schopnost vyčistit a vyměnit filtr, stačí odšroubovat špičku. Průběžné čištění filtru jej udrží ve správném stavu a prodlouží jeho životnost. Filtr zabraňuje vniknutí nečistot a udržuje vodu čistou. Čerpadlo má hermeticky uzavřený vypínač ON / OFF, který zabraňuje vniknutí vody do něj a způsobení poškození.
 • REGULACE VODNÍHO STREKU  - sluchátko má plynulé nastavení proudu vody. Pohybujte regulátorem na správném místě a upravte průtok podle svých individuálních požadavků - téměř jako doma.
 • ZÁVĚSNÁ BRZDA  - sada obsahuje držák přísavky, který umožňuje snadnou montáž na auto, čelní sklo nebo jiný hladký povrch. Sada navíc obsahuje dvojitý háček, který vám umožní připevnit sluchátko např. Na strom, síť atd. Nebo připojit ručník nebo toaletní tašku.
 • VŠEOBECNÁ APLIKACE  - turistická sprcha neslouží pouze k mytí těla. Lidé, kteří jezdí na kemp, jistě ocení jeho funkčnost. Stačí jej připojit k automobilové zástrčce a umožní vám to pohodlně se osprchovat - mnoho kempů nabízí sprchy, kde je vodní proud tak nízký, že obyčejná koupel trvá několik minut, což činí fronty obrovské! S naší sprchou můžete nastavit sílu proudu. Produkt vám také umožní umýt nádobí, opláchnout auto, umýt nafukovací hračky a mnoho dalších aktivit. Sada obsahuje tašku se stahovací šňůrkou, kterou lze použít jako nádrž na vodu nebo jako kryt.

SPECIFIKACE

 • výkon čerpadla: 12V 3A
 • výkon: 60 W (zástrčka do auta)
 • Materiál: ABS
 • maximální teplota: 40 ℃
 • výkon čerpadla: 3,5 l / min
 • délka napájecího kabelu: 2m
 • délka přívodní hadice: 5m
 • rozměry sluchátka (délka / šířka): 20 /7 cm
 • Rozměry tašky (délka / šířka): 31 / 37cm
 • hmotnost sady: 0,8 kg
 • hmotnost s obalem: 1 kg
Sprchový přenosný sprchový turistický kemp 12 EAN 5902802912565
Sprcha Přenosný Sprchový turistický kemp Hmotnost 0,8 g

ZAHRNUTA

 • Taška
 • ruční sprcha
 • hadice
 • dvojitý háček
 • těsnění
 • zelenáč
 • Rukojeť
 • ponorné čerpadlo s hadicí

Turistická sprcha bude fungovat všude tam, kde nemáte přístup k koupelně  - v kempu, na pozemku, pod stanem, u moře, například k opláchnutí slané vody po koupeli - vše, co potřebujete, je přístup k zástrčce auta.

Přenosná sprcha 12V turistické sprchy Kemp Výrobce Kód TURISTICKÁ POLOVÁ SPRCHA NA VÝLET
Sprcha Přenosný Sprcha Turistický kemp Šířka 7 cm

Je napájen 12 V  - stačí zapojit do zásuvky automobilu, aby čerpadlo začalo fungovat. Má také schopnost vyčistit a vyměnit filtr, stačí odšroubovat špičku. Průběžné čištění filtru jej udrží ve správném stavu a prodlouží jeho životnost.

Filtr zabraňuje vniknutí nečistot a udržuje vodu čistou. Čerpadlo má hermeticky uzavřený spínač ZAP / VYP, který zabraňuje vniknutí vody do něj, což by mohlo způsobit poškození

Sprcha Přenosný Sprcha Turistický kemp Výška 500 cm
Sprchový přenosný sprchový sprchový kemp pro turisty 12 kg Hmotnost produktu s jednotkovým balením 1 kg

Sluchátko má plynulý regulátor proudu. Postačí přesunout regulátor na správné místo, aby se proud přizpůsobil individuálním požadavkům.

Sada obsahuje  rukojeť s přísavkou , která umožňuje pohodlnou instalaci na auto, čelní sklo nebo jiný hladký povrch. Sada navíc obsahuje dvojitý háček, který vám umožní připevnit sluchátko např. Na strom, síť atd. Nebo připojit ručník nebo toaletní tašku.

Sprcha Přenosný Sprchový turistický kemp Hmotnost 0,8 g
Sprchový přenosný sprchový turistický kemp s modelem 12 V SHOWER TOURIST PORTABLE

Sada obsahuje vodní čerpadlo, elektrický kabel s vypínačem, kabel spojující čerpadlo se sluchátkem a montážní prvky. Vše je zabaleno v sáčku se stahovací šňůrkou, který lze použít jako nádrž na vodu nebo kryt.

Turistická sprcha je více než jen mytí těla. Lidé, kteří jezdí na kemp a nejen, ocení jeho funkčnost. Stačí jej připojit k automobilové zástrčce a umožní vám to pohodlně se osprchovat - mnoho kempů nabízí sprchy, kde je vodní proud tak nízký, že obyčejná koupel trvá několik minut, což činí fronty obrovské! S naší sprchou můžete upravit sílu proudu a budete se cítit jako ve své domácí koupelně.  Produkt vám také umožní umýt nádobí, opláchnout auto, umýt nafukovací hračky a mnoho dalších aktivit.

Přenosná sprcha 12V turistické sprchy Kemp Výrobce Kód TURISTICKÁ POLOVÁ SPRCHA NA VÝLET
Sprcha Přenosný Sprchový kemp pro turisty s různou kapacitou
Sprcha Přenosný Sprcha Turistický kemp Šířka 7 cm
Sprcha Přenosný Sprcha Turistický kemp Výška 500 cm
Sprcha Přenosný Sprchový turistický kemp Hmotnost 0,8 g
Přenosný sprchový sprchový kemp pro turisty

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolky, kemping, doplňky
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: