Vánoční venkovní/vnitřní LED osvětlení na dům, zahradu, stromek 32 m - 500 LED multicolor - 8 režimů osvětlení, napájení 220V - FE007

Neohodnoceno
Značka: Maxy

Programátor s 8 režimy svícení (stálé svícení, kombinace, mávání, sekvence, střídání, rychlé blikání, zhasínání, bliká) FUNKCE DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ, ČASOVAČ, FUNKCE STMÍVÁNÍ SVĚTLA. 

Dostupnost Skladem-ihned k odeslání
Kód: FE007
259 Kč 214,05 Kč bez DPH
Vánoční venkovní/vnitřní LED osvětlení na dům, zahradu, stromek 32 m - 500 LED multicolor - 8 režimů osvětlení, napájení 220V - FE007
Neohodnoceno
Značka: Maxy
105860 1 8b62b1b23b715348f20b32e397b0be59f660e61c original
Výprodej !!
Garance nejnižší ceny
Garance nejnižší ceny
Výdejní místo
Výdejní místo
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Slevový program
Slevový program

Programátor s 8 režimy svícení (stálé svícení, kombinace, mávání, sekvence, střídání, rychlé blikání, zhasínání, bliká) FUNKCE
DÁLKOVÉHO OVLÁDÁNÍ, ČASOVAČ, FUNKCE STMÍVÁNÍ SVĚTLA.
Světelný řetěz vhodný pro vnitřní i venkovní použití - jak na dům, zahradu, pergolu, okno či chodbu, tak i na vánoční stromek.

Osvětlení není výhradně určeno pro dobu Vánoc, ale můžete ho využít i pro osvětlení Vašeho stanu či zahrady během letních měsíců. LED diody jsou oblíbenou náhradou za klasické žárovky. Oproti klasickým žárovkám LED diody nevyzařují teplo, jsou odolné proti otřesům a můžete díky nim ušetřit téměř až 90% energie, které byste jinak spotřebovali na klasické žárovky. Průměrná životnost LED diody je 2000 hodin svícení (normální žárovka cca 1000 hodin v závislosti na svítivosti).

Samozřejmostí je také 8 světelných funkcí: různé kombinace, svícení ve vlnách, sekvenční svícení, pomalá záře, rychlé blikání, pomalé slábnutí, jiskřivé blikání, stálé svícení. Mají TRANSFORMÁTOR - jednou z největších výhod LED osvětlení je také skutečnost, že mají transformátor, který mění napětí z 230V na 31V, takže je můžete nechat zapnuté a opustit dům. Nemusíte se bát, že například způsobí požár. 

500 LED SVÍTIDLA NA VÁNOČNÍ STROMČEK COOL WHITE / 8 REŽIMŮ SVÍCENÍ

32m LED LAMPY - toto výjimečně dlouhé osvětlení má až 8 různých režimů svícení, což vytváří jedinečnou a jedinečnou ozdobu každého interiéru a zahrady. Mají různé sekvence, které lze přepínat pomocí ovladače, který je součástí sady. Lampy jsou napájeny elektřinou z elektrické sítě, takže se nemusíte starat o neustálou výměnu baterie.

MAJÍ TRANSFORMÁTOR - jednou z největších výhod svítidel je také fakt, že mají transformátor, který mění napětí z 230V na 31V, takže je můžete nechat rozsvícené a odejít z domu. Nemusíte se bát, že povedou například k požáru.

500 LED LAMP - díky tomu, že jsou lampy LED, spotřebují mnohem méně energie než tradiční světelné zdroje, protože při svícení nevydávají teplo. Vyznačují se také dlouhou pracovní dobou od 15 000 h až po 35 000 h. Dekorace má až 500 LED diod na více než 32 m laně, které rozzáří i ten nejtemnější interiér a udělají jej útulný a atmosférický. Nyní můžete snadno osvětlit i ten největší vánoční strom nebo strom na zahradě a dokonce i velký dům. PRACOVAT!

VODOTĚSNÉ - ozdoba je vodotěsná dle IP44, což znamená, že je chráněna proti vniknutí cizích těles o průměru větším než 1 mm a proti stříkající vodě ze všech stran. Perfektní do bytu i na zahradu, osvětlí vchodové dveře nebo zahradu.

SPECIFIKACE - počet režimů: 8; typ osvětlení; VEDENÝ; řidič: ano; barva světla: multicolor; počet LED: 500; třída vodotěsnosti: IP44; napájení: elektrická síť; napětí: 230V / 31V; celková délka: 33 m; 

SPECIFIKACE

  • počet režimů: 8;
  • typ osvětlení; VEDENÝ;
  • řidič: ano;
  • barva světla: multicolor
  • počet LED: 500;
  • třída vodotěsnosti: IP44;
  • napájení: elektrická síť;
  • výkon: max 25,5W;
  • napětí: 230V / 31V;
  • celková délka: 33 m;

Lampy se osvědčí nejen jako  vánoční ozdoba, například na vánoční stromeček, ale jsou také skvělým zpestřením bytu a atmosférickým pozadím pro fotografie. Buďte kreativní a použijte je k vytvoření zajímavých fotografií a selfie, které si svět zamiluje. Vypadají jedinečně na každém místě, kam je dáme, a dodávají místnosti úžasnou atmosféru a charakter.

Skvělé také jako dárek. Darujte svým blízkým a sobě nezapomenutelné Vánoce.

 

TRANSFORMÁTOR

Lampy jsou vybaveny transformátorem, který umožňuje snížit napětí z 230V na 31V, což umožňuje bezpečně nechat rozsvícená světla, když jste mimo domov.

MNOHO USPOŘÁDÁNÍ

Ozdobu můžeme zavěsit nejen na vánoční stromeček, ale skvěle poslouží jako ozdoba na jakémkoli jiném místě dle vašeho výběru, například na stromku na zahradě, plotu, na lince střechy atd.


LED ÚSPORY ENERGIE

LED diody se vyznačují nízkou spotřebou energie a moderním designem. Díky své energetické účinnosti jsou ideální pro kompozice, které zůstávají na dlouhou dobu, například nákupní centra .

 
500 LED LSVĚTEL 

Dekorace má až 500 LED na více než 50m laně. Nyní můžete klidně nasvítit i ten největší vánoční strom, strom na zahradě a dokonce i velký dům. 

 
 
 
 
 
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítidla & Baterie
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: